Preskočiť na obsah Preskočiť na hlavnú navigáciu Preskočiť na pätičku

Výsledky výberových konaní na pozíciu riaditeľa/riaditeľky katolíckych škôl

Výsledky sú postupne aktualizované na základe termínov jednotlivých výberových konaní.

Základná škola Andreja Kmeťa v Žarnovici
Výberového konanie sa uskutočnilo 20.4.2021 v Žarnovici. Na základe odporúčania výberovej komisie vymenoval banskobystrický diecézny biskup Mons. Marián Chovanec od 1.7.2021 na miesto riaditeľky školy Mgr. Janu Tabernausovú.

Základná škola s materskou školou Štefana Moysesa v Banskej Bystrici
Výberového konanie sa uskutočnilo 29.4.2021 v Banskej Bystrici.  Na základe odporúčania výberovej komisie vymenoval banskobystrický diecézny biskup Mons. Marián Chovanec od 1.7.2021 na miesto riaditeľa školy Mgr. Michala Chrenku.

Základná škola sv. Alžbety v Novej Bani
Výberového konanie sa uskutočnilo 11.5.2021 v Novej Bani.  Na základe odporúčania výberovej komisie vymenoval banskobystrický diecézny biskup Mons. Marián Chovanec od 1.7.2021 na miesto riaditeľa školy Mgr. Branislava Pirháča.

Katolícka spojená škola sv. Františka Assiského v Banskej Štiavnici
Výberového konanie sa uskutočnilo 13.5.2021 v Banskej Štiavnici.  Na základe odporúčania výberovej komisie vymenoval banskobystrický diecézny biskup Mons. Marián Chovanec od 1.7.2021 na miesto riaditeľa školy Mgr. Karola Palášthyho.

Katolícka spojená škola F. Fegyvernekiho s VJM v Šahách
Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola – Ipolyság

Výberového konanie sa uskutočnilo 18.5.2021 v Šahách.  Na základe odporúčania výberovej komisie vymenoval banskobystrický diecézny biskup Mons. Marián Chovanec od 1.7.2021 na miesto riaditeľa školy Mgr. Dezsa Pálffyho.

Cirkevná základná škola Pála Palášthyho s VJM v Plášťovciach
Egyházi Alapiskola – Palást

Výberového konanie sa uskutočnilo 20.5.2021 v Plášťovciach.  Na základe odporúčania výberovej komisie vymenoval banskobystrický diecézny biskup Mons. Marián Chovanec od 1.7.2021 na miesto riaditeľa školy Mgr. Eriku Hohler Cúth.

Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul v Leviciach
Výberového konanie sa uskutočnilo 25.5.2021 v Leviciach.  Na základe odporúčania výberovej komisie vymenoval banskobystrický diecézny biskup Mons. Marián Chovanec od 1.7.2021 na miesto riaditeľa školy PaedDr. Mária Farkašová.

Katolícka gymnázium Štefana Moysesa v Banskej Bystrici
Výberového konanie sa uskutočnilo 27.5.2021 v Banskej Bystrici.  Na základe odporúčania výberovej komisie vymenoval banskobystrický diecézny biskup Mons. Marián Chovanec od 1.7.2021 na miesto riaditeľa školy Mgr. Ľubomír Kopál.

Zdroj: dsu.bbdieceza.sk

Návrat na vrch stránky